קולור תרפי

Color Therapy

קולור תרפי – פול דקור

קולור תרפי – הרבה יותר מאמנות

העידן המודרני מתאפיין בחיי שגרה סוערים ומהירים, לחוצים ועמוסים עבור כולנו, ורבים מאיתנו נוטים לשכוח מה טוב עבור בריאותנו ולהזניח את עצמנו. כתוצאה מכך נפגעים לא רק הלב ומערכת העצבים, ומידת העירנות והחיוניות שלנו, אלא גם איכות חיינו בכלל וכן ההיבטים הנפשיים והמנטליים של חיינו. הפתרון האוטומטי שלנו הוא טיפול רפואי או נטילת משככי כאבים באופן קבוע כאשר למעשה בעזרת מעט צבע נוכל לשפר את חיינו ולרפא את עצמנו בצורה ניכרת.

קראו עוד על יישום כוח הצבעים בבחירת גוון לבית או למשרד – הצבע משפיע על חייך

ההיסטוריה של ריפוי בעזרת צבע

ריפוי בעזרת צבע, הקולור תרפי, מתחיל בהתאמה נכונה של הצבע אל גופנו. המחשבה שעומדת בבסיס הטיפול היא עתיקת יומין ומתחילה כבר במחקריו של ניוטון משנת 1666, שקבע כי צבעי הקשת הנראים באמצעות קרני אור השמש, מייצרים אורה, כלומר הילה שהיא שדה מגנטי רב כוחות. את תורתו של ניוטון פיתח בשנות ה-60 יוחנן אוט שקבע כי אופן הקליטה של הצבעים בעזרת העין והמוח, מייצר השפעה על בריאות האדם, והצליח לאבחן האם אדם הוא חולה או בריא כאשר הוא מתבונן בגווני הקשת וסופג את האורה: בעוד שאדם בריא יקבל גוון נקי של צבעי הקשת, הרי שהחולה יקלוט אותם בגווני אפור.

כמה פשוט, ככה חכם

באמצעות הקולור תרפי, ניתן לבצע דיאגנוזה לכאבים, להפרעות ולמחלות שונות באמצעות הצבע, ולאחר מכן להתאים טיפול נכון המתבסס על צבע גם הוא.

תורת הקולור תרפי לקחה את תמצית הרעיון הזה ושכללה אותו, כאשר היא יוצאת מנקודת ההנחה שבעזרת הבנה של השדה האנרגטי שלנו, נוכל לשפר את הרגשתינו הכללית. לדוגמא: הצבעים אדום וכחול מעוררים לפעולה ונחשבים לגוונים חיוביים, כאשר אדום משפיע על העירנות שלנו ומומלץ לבעלי לחץ דם נמוך; הצבע הירוק משפיע על גופנו ביצירת עבודת לב סדירה ומתאים במקרים של לחץ, מתח, עצבים ודיכאון; הצבע הסגול מרגיע אותנו, ומשכך כאבי ראש והפרעות שינה וכן הלאה.

פול דקור- גוונים וקומפוזיציות שמחוללים מהפכות

בחירה ספונטנית או חובבנית של גוונים עלולה לייצר חיבורים שהם בגדר טעות שמשפיעה לרעה על החלל ועל האדם שמתגורר בו, לכן חשוב להתייעץ בדקורטור מומחה שיתאים עבורכם את קומפוזיציית הגוונים הנכונה. פול דקור, אמן הצבע, הבנייה והשיפוצים, מומחה בקולור תרפי וישמח להציע לכם מנסיונו הרב בתחום. לרשותכם עומדים מספר שילובים מנצחים:

רטרו: שילוב בין ורוד כבוי, אפרפר ותכלת בהירה, המייצרים יחד תחושות שלווה ומרגוע לגוף ולנפש;

חומות תקווה: אדום עז, ירוק חסה וכחול ג'ינס, המקפיצים את האווירה ומעניקים לחלל חיות, נועזות ועוצמה;

רומנטיקה: שילוב של ירוק זית עם בז' וורוד תות המתאים לחדר השינה ומייצר אווירה עליזה ונטולת דאגות;

הרקיע השמיני: שילוב של כחול רקיע, חציל וחום, המרגיע את הגוף ונותן אנרגיה חיובית של איחוד בין שמיים, אדמה ורוח המחסנים את הגוף, ועוד.

קולור תרפי בידי אמן מיומנות

פול דקור ישמח להכניס אתכם אל תוך העולם המופלא של הקולור תרפי ולהראות לכם כיצד התאמה פשוטה של הגוונים הנכונים, מייצרת השפעה מרחיקת לכת על חייכם ומשפרת את הרגשתכם כבר ממריחת המכחול הראשונה, מבלי להיכנס לשיפוצים כבדים להוצאות כלכליות נרחבות. בתהליך העבודה שלו, מקפיד פול לבצע אבחון נכון של הבעיות וההפרעות של לקוחותיו. לאחר מכן נבחרים בתהליך משותף קיר או פינה נכונים, אותם תקדישו לצורך השיפוץ או הצבע, ופול ילביש אותם בגוון הנכון וייתן לקסם לעשות את שלו.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *