שיפוץ לבית

שיפוצים לבית – מגיע לכם להתחדש!

לעיתים קרובות, השילוב של רצון לעבור לדירה אחרת או לעצב מחדש דירה חדשה, יחד עם תקציב קטן מדי או שיקולים אחרים, מייצרים את הצורך לבצע שיפוצים לבית בצורה מקצועית, כפיתרון אידיאלי.

שיפוצים לבית – נהנים גם מהתהליך!

השלבים הראשונים שלאחר ההחלטה לבצע שיפוצים לבית הם שלבים מורכבים ולעיתים גם לחוצים. נדמה כי ישנו עומס רב של מטלות לבצע ויש צורך לקבל החלטות חשובות. ובכן, בתור צעד ראשון חשוב שתחליטו יחד מהם הצרכים שלכם כמשפחה או כזוג, אותם תרצו ליישם בעזרת שיפוצים לבית שישמשו אתכם בהווה ובעתיד. נסו לעבור חדר חדר בבית, לחשוב יחד מה מפריע לכם, מה חשוב לכם לשפר, מה נשאר ועל מה הייתם רוצים לוותר. בדקו האם ישנן בעיות של אינסטלציה, ליקויי בנייה, רטיבויות ועוד, וחשבו על סגנון עיצובי המבוקש בעיניכם. כל תהליך נכון ומקצועי של שיפוצים לבית תמיד יכלול שילוב בין הצד הפרקטי לצד האסתטי.

פול דקור- שיפוצים לבית שלא תרצו לצאת ממנו

פול דקור הוא אמן בצביעה, עיצוב פנים וביצוע שיפוצים לבית ברמה הגבוהה ביותר. במהלך עבודתו הוא רותם את הידע המקצועי שלו, את הנסיון הרב, את יכולת ההקשבה אל הלקוח, שאיפותיו, צרכיו וחלומותיו, ובעזרת צוות מיומן של עשרה איש המתמחים בשיפוצים, מבצע שלל עיצובים בגבס, ריצוף, טיפול באינסטלציה, חשמל, פתרונות בנייה ותחזוקת מבנים, תוך טיפול צמוד בכל פרט, ייעוץ בכל שלבי בחירת החומרים, הקפדה על הרמה הגבוהה ביותר וביצוע מושלם ומקצועי.

מבחינתו של פול, שביעות הרצון של הלקוח עומדת מעל לכל, לכן אם הלקוח אינו מרוצה הוא אינו משלם, אך גילוי נאות הוא שמעולם זה לא קרה…

פול דקור הוא ההוכחה כי שיפוצים לבית יכולים להפוך את הדירה שלכם- לבית החלומות.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *