צבע הדברים

אין כמו הצבע כדי ליצור אווירה מדהימה וקסומה בביתכם החדש. הכל שאלה של שילובים נכונים וקצת תעוזה. אל תדחו את מלאכת הצביעה, וכך תוכלו ליהנות מדירה מעוצבת כבר מהרגע הראשון. מדריך לעיצוב בצבע

אווירה קסומה ומדהימה בבית היא לא נחלתם של עשירים בלבד. צבע הוא אחד האלמנטים המרכזיים ליצירת בית מעוצב לתפארת. הוא אחד הגורמים הבולטים ביותר בחדר ומסייע ביצירת הרושם הראשוני בבית.

צבעי הקיר המוצעים כיום בשוק הם ההוכחה הניצחת לכך שאין צורך במשאבים בלתי מוגבלים כדי ליצור סביבה מעוצבת ואטרקטיבית.

בעולם הצבע וטכניקות הצביעה האמנותית מגולמות אפשרויות עיצוב אינסופיות, שבשימוש נכון עשויות להעניק אשליה של מרחב לחדר קטן, לסייע במתן פרופורציות לחדר בעל מבנה בעייתי, להחיות ולשדרג רהיטים ואפילו לסייע בשינוי מצב הרוח. מעבר לכך, הם מאפשרים לעדכן בקלות את קירות החדרים ולשנות את הסגנון הנבחר בעזרת צבע או טקסטורה מעניינת, וכך לרענן את מראה הבית בכל כמה שנים.

רוכשים רבים חוששים לצבוע את קירותיו של הבית החדש. פול סמולינסקי, צבע אמנותי והבעלים של חברת הצביעה "פול דקור", מסכים כי בדירות חדשות אכן קיימת תזוזה של הקרקע, דבר שיכול להשפיע על קירות הבית, אך זו אינה סיבה של ממש להימנע מצביעת הקירות. סמולינסקי מוסיף כי חברות הצבעים השקיעו רבות במחקר ובפיתוח מוצרי הצביעה, וכי אלה ידידותיים ביותר ומצליחים לספק כיסוי נאות לקירות תוך הוצאת הלחות ושמירה על כך שימשיכו "לנשום". בהתאם לזאת הוא ממליץ שלא לדחות את מלאכת הצביעה, אלא לדאוג לבצעה לפני הכניסה לבית החדש, כך שתוכלו ליהנות מבית מעוצב כבר מיומכם הראשון בדירה.

לקריאת הכתבה המלאה:

https://www.nadlan.com/magazine/article/%D7%A6%D7%91%D7%A2_%D7%94%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *