צביעת קירות דקורטיבים

צביעת קירות דקורטיביים – לא תרצו לצאת מהבית

עזבו אתכם מהלבן הסטנדרטי והנפוץ. כיום ישנה דרך מצויינת, מעוצבת ומרהיבה ביופייה להעניק לבית את המראה הנכון לו. קוראים לה צביעת קירות דקורטיביים והיא טומנת בחובה עולם ומלואו של אפשרויות, צבעים, סגנונות וחומרים.

אילו יכלו הקירות לדבר…ודאי היו מבקשים צביעת קירות דקורטיביים!

צביעת קירות דקורטיביים היא למעשה שם קוד כללי עבור מגוון רחב של טכניקות ושילובי צבעים, יצירת אפקטים שונים, כמו יצירת שליכטים מינרליים ואקריליים, סגנונות עבודה כמו ווגה, סווד, סטוקו, קירות זכוכית בהתזה ועוד. אך למרות ההבדלים בין המיומנויות השונות, חומרי הגלם ובחירת הגוונים, המשותף לכל סוגי צביעת קירות דקורטיביים הוא תהליך ההפיכה של קיר אחד בחלל, מקיר לבן ומשעמם, לתמונה אמנותית מרהיבה שהופכת להיות למרכז הבית, נקודה ויזואלית עוצרת נשימה המייצרת אפקט של וואו עבור כל מי שמביט בה. בעזרת צביעת קירות בצורה דקורטיבית ניתן לייצר בחדר את האווירה המבוקשת, להכניס לתוכו פלפל, תעוזה ועניין ואף ליצור אשליה אופטית של שינוי החלל.

צביעת קירות דקורטיביים של פול דקור

צביעת קירות בצורה דקורטיבית היא אמנות שחייבת להתבצע ברמה הגבוהה ביותר על מנת לספק את התוצאה המבוקשת, ולכן היא שמורה למעטים בלבד. אחד מהם, הוא פול דקור, אמן הצבע המוכשר אשר קירות ובתים כה רבים עברו תחת ידיו ונהנו ממטמורפוזה של ממש. המיומנות הגבוהה של פול דקור, ההיכרות שלו עם שלל טכניקות, יכולת התאמת הצבעים אל האדם בה הוא ניחן, ומעל לכל המקצועיות הבלתי מתפשרת שלו, הם שהופכים אותו לכתובת הנכונה עבור כל תהליך צביעת קירות דקורטיביים באשר הם. פול דקור יהפוך עולמות כדי להבטיח את שביעות הרצון של הלקוח ולהעניק לו בית במראה חדש, רענן, מעניין ויפה בדיוק כפי שחלם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *