צביעה אומנותית

צביעה אמנותית – אמנות על קירות ביתך

בשנים האחרונות נראה כי רבים מעוניינים לשבור את הנורמות המיושנות של צביעת קירות בלבן וליהנות משלל היתרונות של צביעה אמנותית על אלף פניה וגווניה. למעשה צביעה אמנותית על קירותיו של בית או מבנה אחר, היא הרבה יותר מאשר מריחת צבע כזה או אחר אל הקיר. מדובר באמנות של ממש.

צביעה אמנותית ויתרונותיה

צביעה אמנותית היא דרך חכמה להכניס צבע ותוכן אל תוך חלל. דרך אמנותית להוסיף מרקם לקיר, לתת "חיים" בעזרת צביעה אמנותית ניתן לייצר אווירה ייחודית, רגשית וויזואלית, להדגיש את חלקי החלל השונים, ליצור אשליה אופטית, להוסיף מימד יצירתי לתוך חיי השגרה ואפילו לטשטש ולהסתיר פגמי בנייה ולכלוכים על הקיר. כיום ישנן דרכים רבות לבצע צביעה אמנותית בעזרת שלל חומרי חיפוי וציפוי, עיצוב וצבע, בשילובים שונים של חומרים אקריליים, אבקות ומשחות המהוות קרקע פורייה ליצירת אינסוף שילובי צבע ומרקמים מרהיבים בטכניקות צביעה אמנותית כגון סוויד, קריסטל, ווש, מרמרינו, ענתיק, קירות דמויי טפטים, בורדרים מצויירים, שבלונות, גוונים בעלי אפקט, סטוקו, שליכטים מינרלים או אקרילים, ווגה, זכוכית בהתזה ועוד, אשר כל אחד מהם בעל מאפיינים וייחודיות משלו, ומחייב היכרות מקצועית ומיומנות טכנית גבוהה.

צביעה אמנותית של פול דקור – הבית יודה לכם!

צביעה אמנותית היא משימה למקצוענים בלבד. על מנת לבצע אותה כהלכה דרושים לא רק כישרון צביעה אמנותית וטביעת עין טובה ליצירת מהפכים דקורטיביים, אלא גם היכרות עם מגוון חומרים וצבעים, נסיון רב ומיומנות במגוון טכניקות, ומעל לכל היכולת להעניק ללקוח את שביעות הרצון המלאה מהתוצאות.

בכל אלו מתאפיין פול דקור, אמן צבע יחיד במינו, אשר דוגמאות עבודתו מופיעות בירחון נישה, בכתבות טלוויזיה ועיתונים, ומהוות השראה למעצבים רבים.

בתהליך העבודה שלו, מייעץ פול ללקוח בנוגע לשיטות צביעה אמנותית וביחד נבחר הקיר הנכון שהופך לקנבס עבור פול, ובעזרת שילוב של צבע וטכניקה מתקדם להיות למרכז האמנותי של הבית כולו.

לצפייה בגלריית תמונות של צביעה אמנותית – לחצו כאן

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *