פול דקור – אמנות בצביעה, שיפוצים ועיצוב פנים

אני פול דקור, ואני גאה להכניס אתכם אל תוך עולם מופלא של צבע ועיצוב, אמנות וקסם…

כדור שלישי למשפחה של צבעים ובנו של מורה לתורת הצבע, אני חי ונושם את המקצוע מינקות ונהנה ללמד ולהעביר את התורה גם לדור הבא העובד עמי, על מנת לאפשר לעולם ליהנות מכוחו העצום של הצבע בחיינו.

בגיל 17 התחלתי את דרכי העצמאית בעבודות של בניין ושיפוצים, עיצוב וצבע ובמהלך הזמן הפכתי למנהל עבודה, צברתי נסיון רב ועברתי הכשרה מקצועית קפדנית בשלל קורסים מקצועיים. כבעל תעודת מנהל בניין, יועץ צבע וכן יועץ טכני של חברת טמבור, הקפתי מכלול רב של תחומי עבודה ועניין, החל מחישובי כמויות ויצירת תוכניות עבודה, דרך מתן פתרונות וייעוץ ללקוחות בנוגע לציפוי צבע חיצוניים ופנימיים ועד לפיקוח על העבודה בפועל.

לימודי ה-COLOUR-THERAPY אותם עברתי באירופה; עבודתי כיועץ בתוכנית "עבודת בית" בהנחיית ליאת טימור; וכן ניהול הפורומים המקצועיים באינטרנט בתחומי בנייה ובפורטל הדירה, העניקו לי לא רק מוניטין רבים, אלא גם ידע מקצועי מקיף וכלי עבודה איכותיים המשמשים אותי היום בכל עבודה, גדולה כקטנה.

בשנים האחרונות אני בעל עסק עצמאי של צבע, בנייה ושיפוצים, ומבצע שלל עבודות עיצובים בגבס, אינסטלציה, עבודות חשמל, ריצוף וכן הלאה ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים המחמירים ביותר. העבודה מתבצעת בעזרת צוות מקצועי של 5 בני משפחה וצוות עובדים נוסף שעובדים יחד בקפדנות וברמת דיוק גבוהה, תוך תיאום מלא ושילוב בין המלאכות ליצירת תוצאות מושלמות, וכן תוך ליווי אישי מלא של לקוחותיי מהפגישה הראשונה, ליווי ויעוץ מקצועי מול בעלי מקצוע ובתי העסק השונים בעת בחירת חומרי העבודה והצבעים.

אנו מבצעים עבודות עיצוב, שיפוץ ושדרוג הבית עם דגש לצביעה אומנותית המבוססת על תורת הריפוי בצבעים COLOUR-THERAPY , על הבנה אמיתית בצבע ואמונה כי לצבעוניות ישנו משקל רב בחיינו, תוך התאמה אל מאפייניו של החלל וצרכיי הלקוחות.

אני מאמין כי השירות האישי, יכולת ההקשבה וההתאמה של העבודה אל צרכי הלקוח, וכן טיב העבודה, המחירים הנוחים ורמת הדיוק והמקצועיות, בשילוב עם כישרון ויצירתיות ללא גבולות, הם שהופכים את הלקוחות שלי לשבעי רצון בצורה מוחלטת, ולכן החיוך שלהם הוא התשלום האמיתי שלי.

אשמח לפגוש אתכם לפגישת יעוץ לא מחייבת,

פול דקור

054-4821260

פולדקור במדיה

,

מגזין נישה- פרוייקט שיפוץ דירה

/
פול דקור הוא אחד הקבלנים הטובים והמוכשרים בתחומו ...השיפוץ אצלנו בבית נעשה ב…
, ,

דירת באוהאוס מינימליסטית בתל אביב

/
שני חדרי השינה בדירה נשארו גדולים ומרווחים. הקירות והדלתות זז…
,

שלום כיתה א'

/
פתיחת שנת הלימודים היוותה אתגר למעצבת מירי בלבול, שעיצבה במקביל שני ח…
,

גלגל הצבעים של פול דקור

/
גלגל הצבעים הוא סידור בצורה מעגלית של צבעים לפי גוון. ייצוג זה מבוסס על צבעי היסוד לפי גלגל הצבעים המסורתי (אדום כחול וצהוב). ומראה את הערבוב ביניהם. נעזרים בגלגל הצבעים כדי ליצור הרמוניות. יש הרמוניה של גוונים משלימים, הרמוניה של גוונים אנלוגיים ועוד סגנונות, איך עושים זאת? צפו בסרטון המצורף ותראו.
,

צבע הדברים

/
אין כמו הצבע כדי ליצור אווירה מדהימה וקסומה בביתכם החדש. הכל שאלה …
,

שדרוג חדר תינוקות

/
כיצד הופכים בקלות חדר עבודה לחדר תינוקות נעים וקסום ? עיצוב והפקה ליעונה …