טיפים לצביעת הבית

טיפים לצביעה לבית

טיפים לצביעה לבית כוללים התייחסות לבחירת הצבעים לכן חשוב להתייעץ עם דקורטור לצבע – פול דקור, מומחה ודקורטור צבע זה 30 שנה יבחר היטב עבורכם את הצבע לחלל הבית תוך דגש על קיר אחד או יותר בחלל ביתכם.

טיפים לצביעה לבית בצורה עצמאית

אם החלטתם לצבוע לבדכם את הבית, חשוב שתקראו מספר טיפים לצביעה לבית שיחסכו לכם הוצאות כלכליות, עוגמת נפש ותוצאות עלובות. חשוב כצעד ראשון לטפל בבעיות של רטיבויות בתקרה או בקיר ולא לצבוע אותן בטרם הן מטופלות, וכן לעקור מסמרים, לסתום חורים ולמלא סדקים בעזרת שפכטל וחומר מילוי איכותי. בנוסף, חשוב לבצע הכנה לקראת צביעה ולפנות את הקיר ואת הרהיטים שבחדר ואף לכסות אותם בסדין על מנת להגן עליהן. כמו כן טיפים לצביעה לבית כוללים התייחסות לבחירת הצבעים, כאשר רצוי לבצע חשיבה מקדימה ולבחור היטב את הצבע המיועד לחלל, תוך תכנון של כמות הקירות המיועדים לצביעה.

במידה ואתם מעוניינים לבצע צביעה יותר אומנותית או דקורטיבית – פול דקור – יוכל להמליץ לכם על טיפים או שיטות צביעה בטכניקות השונות כגון: בטון דקורטיבי, קטיפה, זמש, שליכט מינרלי או אקריליפצוע או חלקסטוקו, יוטה, ספארי, קיר מגנטי או לוח מחיק ועוד אין סוף אפשרויות והכי חשוב בשיטה של COLOR TERAPHY – "הצבע משפיע על חייך ".

טיפים לצביעה לבית בעזרת בעל מקצוע

מתוך כמות גדולה של טיפים לצביעה לבית הטיפ הראשון במעלה והחשוב ביותר הוא חיפוש של בעל מקצוע איכותי ללא פשרות. בחירה של בעל מקצוע מיומן ובעל מוניטין תבטיח לכם שכל שלבי התהליך יתקיימו בצורה הטובה ביותר, ינוהלו כראוי ובהתאם להעדפות שלכם, בסטנדרטים גבוהים, תוך עמידה בזמנים ושירות אישי המבוסס על הבחירות והצרכים שלכם. בתהליך של סינון ובחירת בעל מקצוע שכזה, רצוי להתבונן בעבודות קודמות, לשמוע ממנו על תהליך העבודה ועל ההתאמה בין השאיפות שלכם למיומנויות שלו, ולאחר מכן ליהנות מתוצאות מרשימות התואמות את מבוקשכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *